Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en ekstern SSD-disk med plads til 2.000 GB. Formfaktoren for harddisken er 2.5".
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for SanDisk Extreme Portable SSD V2 2TB er 1.399 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
En bærbar SSD harddisk giver dig mange muligheder. Det fungerer både til at lave sikkerhedskopier af dine filer eller som ekstra lagerplads, når du ikke er hjemme. Dette er en SSD-enhed, og den er derfor både hurtigere og mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske. Formfaktoren (fysisk størrelse) på denne harddisk er 2.5".
Ønsker du maksimal ydeevne fra din eksterne harddisk? Det her er en SSD-harddisk, som overtrumfer en HDD-harddisk med hensyn til hastighed. Lagerpladsen på den her harddisk er 2.000 og den har en 2.5" formfaktor.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1399.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SanDisk Extreme Portable SSD V2 2TB |
| Mærke | SanDisk |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Bredde | 49.6 mm |
| Højde | 8.9 mm |
| Dybde | 96.2 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-12-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 1050 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Skrivehastighed | 1000 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .