Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Western Digital Elements Portable SE SSD 1TB er 879 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
En bærbar SSD harddisk giver dig mange muligheder. Det fungerer både til at lave sikkerhedskopier af dine filer eller som ekstra lagerplads, når du ikke er hjemme. Med en SSD enhed helt fri for bevægelige dele får du en rigtig hurtig og energieffektivt harddisk.
Ønsker du maksimal ydeevne fra din eksterne harddisk? Det her er en SSD-harddisk, som overtrumfer en HDD-harddisk med hensyn til hastighed. Du kan opbevare op til 1.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 879.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Elements Portable SE SSD 1TB |
| Mærke | Western Digital |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | SSD Harddiske |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 272.0 g |
| Bredde | 64.5 mm |
| Højde | 8.72 mm |
| Dybde | 64.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .