Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

SSD-disken er intern, kan rumme 400 GB og har en bedre ydelse end en mekanisk harddisk. Den har formfaktoren M.2, som forbinder harddisken til bundkortet uden ledning.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Corsair MP600 Pro XT CSSD-F4000GBMP600PXT 4TB er 6.275 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny SSD harddisk måske lige det du mangler til at holde styr på dine billeder og film. SSD-enhedens læse- og skrivehastighed er henholdsvis 7.100 MB og 6.800 MB, hvilket er en måde at måle, hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer. Det her er en SSD-harddisk, som er hurtigere end den mere konventionelle slags.
Hvis du leder efter en støjsvag og energieffektiv harddisk, får du det fra den her SSD. SSD-harddiske yder bedre end HDD-harddiske, på grund af den måde de er bygget på. Den kan opbevare 400 og den har en M.2 formfaktor. Der er forskellige grænseflader til M.2-drev, og de forbindes til M.2-porten, men grænsefladen skal understøttes af bundkortet.
Den her harddisk er meget populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 6275.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Corsair MP600 Pro XT CSSD-F4000GBMP600PXT 4TB |
| Mærke | Corsair |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 66.0 g |
| Bredde | 19.0 mm |
| Højde | 23.0 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Flash-lager | 3D TLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 1200000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 1000000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1600000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 7100 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 6800 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 3000 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .