Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Emtec X250 Power Plus M.2 SATA SSD 256GB er 570 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Modellens kapacitet er på 256 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 520 MB og 500 MB.
Med den her Emtec SSD-harddisk i din computer får du en markant kortere opstartstid af dine applikationer og selve computeren. Du kan opbevare op til 256 og den har en M.2 formfaktor. M.2 er en fleksibel formfaktor, der kan forbindes til en bred vifte af grænseflader, afhængigt af hvad der understøttes af dit bundkort.
Den her harddisk er meget populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 570.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Emtec X250 Power Plus M.2 SATA SSD 256GB |
| Mærke | Emtec |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 2.0 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 256 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 520 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 500 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .