Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Emtec X150 Power Plus SSD 240GB er 428 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 550 MB og 500 MB. Modellens kapacitet er på 240 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
SSD-harddisk, solid-state drive, er bygget ligesom et flashdrev med flere hukommelsesmoduler. Skift din gamle harddisk ud, eller øg dit interne lager med den her Emtec SSD. Den kan opbevare 240 og formfaktoren for den her model er 2.5".
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 428.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Emtec X150 Power Plus SSD 240GB |
| Mærke | Emtec |
Mål | |
| Vægt | 52.0 g |
| Bredde | 70.0 mm |
| Højde | 7.0 mm |
| Dybde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 240 GB |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 70000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 80000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 550 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 500 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 120 TB |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .