Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for LEXAR NM620 LNM620X512G-RNNNG 512GB er 809 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Er det tid til en ny SSD harddisk til din computer? Så kan den her model fra LEXAR måske passe til dig. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 3.300 MB og 2.400 MB. Den her model har et SSD (solid state-drev) for den højest mulige ydeevne.
SSD-harddisk, solid-state drive, har samme layout somet flashdrev med flere hukommelsesmoduler. Skift din gamle harddisk ud, eller øg dit interne lager med den her LEXAR SSD. Den kan opbevare 512 og formfaktoren for den her model er M.2. Der er forskellige grænseflader til M.2-drev, og de forbindes til M.2-porten, men grænsefladen skal understøttes af bundkortet.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 809.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEXAR NM620 LNM620X512G-RNNNG 512GB |
| Mærke | LEXAR |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 9.0 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 2.5 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 512 GB |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 200000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 256000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 3300 MB/s |
| Interface | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 2400 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .