Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En 2.000 GB mekanisk harddisk kan være noget for dig, der gerne vil opgradere din harddisk. Formfaktoren for harddisken er 3.5". En HDD-harddisk er tit rimelig til prisen i forhold
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20TB er 5.296 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en HDD harddisk. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet. For at beskrive den fysiske størrelse af harddisken bruger man udtrykket "formfaktor". Den her model har en 3.5" formfaktor.
HDD er en konventionel type harddisk og en perfekt måde at udvide lagerpladsen på din computer. Lagerpladsen på den her harddisk er 2.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 5296.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 2000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforbrug (gennemsnit) | 7.72 W |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 1.0 W |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 680.0 g |
| Bredde | 101.9 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .