Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for SanDisk Professional Pro-Blade Transport SSD 2TB er 3.010 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
En bærbar SSD harddisk giver dig mange muligheder. Det fungerer både til at lave sikkerhedskopier af dine filer eller som ekstra lagerplads, når du ikke er hjemme. Dette er en SSD-enhed, og den er derfor både hurtigere og mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske.
SanDisk giver dig en bærbar SSD. Da den ikke har nogen bevægelige dele, er den meget mindre følsom over for stød og vibrationer. Harddisken bruger en USB-C forbindelse.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 3010.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SanDisk Professional Pro-Blade Transport SSD 2TB |
| Mærke | SanDisk |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 2000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Interface | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Placering | Ekstern |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Bredde | 71.5 mm |
| Højde | 16.0 mm |
| Dybde | 130.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .