Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Intenso Performance SSD 3814450 500GB er 868 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Er det tid til en ny SSD harddisk til din computer? Så kan den her model fra Intenso måske passe til dig. Dette er en SSD-enhed, og den er derfor både hurtigere og mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske.
SSD-harddisk, solid-state drive, er bygget ligesom et flashdrev med flere hukommelsesmoduler. Skift din gamle harddisk ud, eller øg dit interne lager med den her Intenso SSD.
Den her harddisk er meget populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 868.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Intenso Performance SSD 3814450 500GB |
| Mærke | Intenso |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 33.0 g |
| Bredde | 70.0 mm |
| Højde | 7.0 mm |
| Dybde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 500 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 550 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 500 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .