Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for LEXAR NM790 LNM790X004T-RNNNG 4TB er 3.205 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Den her SSD harddisk fra LEXAR kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 7.400 MB og 6.500 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer. Med en SSD enhed helt fri for bevægelige dele får du en rigtig hurtig og energieffektivt harddisk.
LEXAR giver dig en SSD-harddisk, der kan erstatte din eksisterende harddisk. Et SSD-drev fungerer hurtigere end et HDD-drev. Du kan opbevare op til 4.000 og læse- og skrivehastigheden er 7.400 MB og 6.500 MB.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 3205.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEXAR NM790 LNM790X004T-RNNNG 4TB |
| Mærke | LEXAR |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 6.0 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 2.5 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Flash-lager | SLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 1000000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 7400 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 6500 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 3000 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .