Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Verbatim Vi560 S3 M.2 SSD 2TB er 3.125 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny SSD harddisk måske lige det du mangler til at holde styr på dine billeder og film. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 550 MB og 500 MB. Med en lagerkapacitet på 2,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm.
Med den her Verbatim SSD-harddisk i din computer får du en markant kortere opstartstid af dine applikationer og selve computeren. Den kan opbevare 2.000 og læse- og skrivehastigheden er 550 MB og 500 MB.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 3125.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Verbatim Vi560 S3 M.2 SSD 2TB |
| Mærke | Verbatim |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 2000 GB |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 550 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 500 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforbrug (skriv) | 1.81 W |
| Strømforbrug (læs) | 1.62 W |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 9.1 g |
| Bredde | 22.1 mm |
| Højde | 2.3 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .