Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Adata HV620S 1TB USB 3.0 er 607 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Den her eksterne HDD harddisk fra Adata er en mulighed for at øge mængden af data, du kan gemme. Traditionelt har HDD-hardiske været den bedste måde at gemme store mængder data på, da de er meget rimelige i pris og har en høj kapacitet.
Denne eksterne harddisk giver dig meget lagerplads for dine penge. Da en HDD-harddisk er en smule mere følsomt over for vibrationer, skal du være forsigtigt, når du flytter det.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side. Den nuværende laveste pris er 607.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Adata HV620S 1TB USB 3.0 |
| Mærke | Adata |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 152.0 g |
| Bredde | 78.0 mm |
| Højde | 11.5 mm |
| Dybde | 115.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-08-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .