Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Corsair Force Series MP600 PRO LPX CSSD-F2000GBMP600PLPW 2TB er 3.175 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Hvis du har brug for at opgradere lagerpladsen i din bærbar computer, så vil du måske tjekke den her SSD harddisk ud. Den her harddisk har en M.2 formfaktor, hvilket beskriver harddiskens fysiske størrelse. Det her er en SSD-harddisk, som er hurtigere end den mere konventionelle slags.
Med den her Corsair SSD-harddisk i din computer får du en markant kortere opstartstid af dine applikationer og selve computeren. Formfaktoren for den her model er M.2. M.2 er en fleksibel formfaktor, der kan forbindes til en bred vifte af grænseflader, afhængigt af hvad der understøttes af dit bundkort.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 3175.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Corsair Force Series MP600 PRO LPX CSSD-F2000GBMP600PLPW 2TB |
| Mærke | Corsair |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (skriv) | 8.5 W |
| Strømforbrug (læs) | 8.3 W |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 5.0 W |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 41.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 11.0 mm |
| Dybde | 23.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Flash-lager | 3D TLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 1000000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 1200000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1600000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 7100 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 6100 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1400 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .