Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Seagate Game Drive for PS5/PS4 2TB USB 3.2 Gen 1 er 1.015 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 1015.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Game Drive for PS5/PS4 2TB USB 3.2 Gen 1 |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 2000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-B |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 167.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 14.5 mm |
| Dybde | 122.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .