Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for LEXAR NQ790 SSD LNQ790X001T-RNNNG 1TB er 1.165 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Er det tid til en ny harddisk til din computer? Så kan den her model fra LEXAR måske være en mulighed. Den har plads til 1,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer. -enhedens læse- og skrivehastighed er henholdsvis 7.000 MB og 6.000 MB, hvilket er en måde at måle, hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer.
Lagerpladsen på den her harddisk er 1.000 og formfaktoren for den her model er M.2. Der er forskellige grænseflader til M.2-drev, og de forbindes til M.2-porten, men grænsefladen skal understøttes af bundkortet.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1165.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEXAR NQ790 SSD LNQ790X001T-RNNNG 1TB |
| Mærke | LEXAR |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 6.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 2.5 mm |
| Dybde | 22.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Flash-lager | 3D TLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 800000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 600000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 7000 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 6000 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 600 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .