Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP1T0BW 1TB er 1.784 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP1T0BW 1TB |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 1000 GB |
| Flash-lager | TLC |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 14700 MB/s |
| Interface | PCIe Gen5 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| TBW (terabytes written) | 600 TB |
| Bufferstørrelse (cache) | 1000 MB |
| Formfaktor | M.2 |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 4.0 W |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (skriv) | 7.2 W |
| Strømforbrug (læs) | 7.6 W |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 9.0 g |
| Bredde | 80.2 mm |
| Højde | 2.22 mm |
| Dybde | 2.4 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .