Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Kingston NV3 SNV3SM3/2T0 2TB er 1.934 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kingston NV3 SNV3SM3/2T0 2TB |
| Mærke | Kingston |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 2000 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 6000 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 5000 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2230 |
Mål | |
| Vægt | 2.8 g |
| Bredde | 30.0 mm |
| Højde | 2.3 mm |
| Dybde | 20.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .