Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Harddisken er ekstern og har en kapacitet på 1.000 GB. Formfaktoren for harddisken er 2.5". Traditionelt er HDD-hardiske meget rimelige i pris og har en høj kapacitet.
Prøv fleksible betalinger med
Midt.dk
1 TB Verbatim Store n Go Portable
Annonce
Annonce
Laveste pris for Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed 1TB USB 3.0 er 567 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 24 butikker.
En ekstern HDD harddisk opfylder mange behov, blandt andet kan du bruge den til at lave backup af dine filer eller tage dine film med på rejsen. Harddiskens cachehukommelse er 8 MB. Jo større cachehukommelse, jo bedre. Med en lagerkapacitet på 1,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm.
Det her er en ekstern HDD-drev fra Kioxia. Et HDD-drev er bygget på mekaniske diske og kan derfor være følsomt over for stød og vibrationer. Den kan opbevare 1.000 og bufferstørrelsen (cache) er på 8 MB. Cachehukommelsen arbejder hurtigere end selve harddisken og gør den hurtigere.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 567.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed 1TB USB 3.0 |
| Mærke | Verbatim |
Mål | |
| Vægt | 158.0 g |
| Bredde | 81.0 mm |
| Højde | 14.5 mm |
| Dybde | 119.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-08-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 5400 rpm |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
| Bufferstørrelse (cache) | 8 MB |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .