Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for LEXAR NS100 128GB er 227 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny SSD harddisk måske lige det du mangler til at holde styr på dine billeder og film. Det her er en SSD-harddisk, som er hurtigere end den mere konventionelle slags. Den her harddisk har en 2.5" formfaktor, hvilket beskriver harddiskens fysiske størrelse.
SSD har et lavt strømforbrug, hvilket medfører en meget lav varmeudvikling. Den her LEXAR SSD er måske lige den ting, du leder efter. Den kan opbevare 128 og formfaktoren for den her model er 2.5".
Den her harddisk er meget populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 227.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEXAR NS100 128GB |
| Mærke | LEXAR |
Mål | |
| Vægt | 34.0 g |
| Bredde | 100.2 mm |
| Højde | 7.0 mm |
| Dybde | 69.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 128 GB |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 520 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .