Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Selestol, Fremadvendt, i-Size, UN R129, Justerbar nakkestøtte, Vaskbart betræk
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Cybex Solution B2 I-Fix Babyautostol er 952 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Længde barn (max) | 150 cm |
| Retning | Fremadvendt |
| Sikkerhedscertificering | i-Size, UN R129 |
| Personvægt (min) | 15.0 kg |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Volcano Black |
| Længde barn (min) | 39 " |
| Længde barn (min) | 99 cm |
| Brugervægt (maks) | 50.0 kg |
| Fastgørelsessystem | Isofix |
| Egenskaber | Vaskbart betræk, Justerbar nakkestøtte |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .