Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 374 kr. lavere end gennemsnittet.


Annonce
Laveste pris for Graco SlimFit R129 Midnight er 1.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Hvis du gerne vil kunne vælge netop den farve, der passer til dig, kan den her selestol være noget for dig, da den fås i flere farver. En af dem er grå. Den kan kun bruges af børn i vægtområdet mellem 2,3 kg og 45,4 kg og er udstyret med en 5-punktssele.
Vi tror, du vil være tilfreds med denne model og hvis du prissammenligner den, kan du se, at den lige nu har en laveste pris på 1299.00 kroner. Sørg dog for at sammenligne produktet mellem forskellige butikker for at finde den mulighed, der er bedst for dig.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Længde barn (max) | 145 cm |
| Retning | Bagudvendt, Fremadvendt |
| Sikkerhedscertificering | UN R129 |
| Farve | Sort |
| Længde barn (min) | 16 " |
| Seletype | 3-punktssele |
| Længde barn (min) | 40 cm |
| Brugervægt (maks) | 36.0 kg |
| Fastgørelsessystem | Sikkerhedssele |
| Egenskaber | Side Impact Protection (ASIP), Spædbarnsindlæg inkluderet, Vaskbart betræk, Justerbar nakkestøtte |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .