Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

SO-DIMM DDR3
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Lenovo DDR3L SO-DIMM 4GB 1600MHz RAM er 912 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo DDR3L SO-DIMM 4GB 1600MHz RAM |
| Mærke | Lenovo |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 1600 MHz |
| Hukommelseskapacitet | 4 GB |
| Type | SO-DIMM DDR3 |
| Registered/Buffered | Nej |
| Antal moduler | 1 |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 4 GB |
| Belysning | Nej |
| Systemspecifik | Ja |
| ECC | Nej |
| Area of Use | Til laptops |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .