Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Laveste pris for G.Skill RipjawsX DDR3 1600MHz 2x8GB (F3-1600C9D-16GXM) er 783 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | G.Skill RipjawsX DDR3 1600MHz 2x8GB (F3-1600C9D-16GXM) |
| Mærke | G.Skill |
Strømkilde | |
| Spænding | 1.5 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-10-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 1600 MHz |
| CAS Latency | CL9 |
| Hukommelseskapacitet | 16 GB |
| Type | DDR3 |
| Registered/Buffered | Nej |
| Antal moduler | 2 |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 8 GB |
| Belysning | Nej |
| Systemspecifik | Nej |
| XMP | Ja |
| ECC | Nej |
| Farve | Blå |
| Area of Use | Til desktops |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .