Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Laveste pris for MicroMemory DDR3 1333MHz 4GB ECC Reg (MMD8789/4GB) er 361 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MicroMemory DDR3 1333MHz 4GB ECC Reg (MMD8789/4GB) |
| Mærke | MicroMemory |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-01-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 1333 MHz |
| Hukommelseskapacitet | 4 GB |
| Type | DDR3 |
| Registered/Buffered | Ja |
| Antal moduler | 1 |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 4 GB |
| Belysning | Nej |
| Systemspecifik | Ja |
| ECC | Ja |
| Farve | Grøn |
| Area of Use | Til desktops |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .