Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for Kingston ValueRAM DDR4 3200MHz 8GB (KVR32S22S8/8) er 607 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kingston ValueRAM DDR4 3200MHz 8GB (KVR32S22S8/8) |
| Mærke | Kingston |
Strømkilde | |
| Spænding | 1.2 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| Hukommelseskapacitet | 8 GB |
| Type | DDR4, SO-DIMM DDR4 |
| Registered/Buffered | Nej |
| Antal moduler | 1 |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 8 GB |
| Belysning | Nej |
| Systemspecifik | Nej |
| ECC | Nej |
| Farve | Grøn |
| Area of Use | Til laptops, Til desktops |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .