Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

DVD-afspiller
ITFON, EL-Salg Vordingborg
Philips 2000 series TAEP200 DVD player Black
Eller 3 betalinger af 113 kr./md.*
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips TAEP200 er 339 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips TAEP200 |
| Mærke | Philips |
Type | |
| Type | DVD-afspiller |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG |
| Understøttede diskformater | CD-R/RW, DVD-R |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Komposit, USB-A, RCA (Line), HDMI |
| USB-indgang | 1 |
| USB-version | USB 2.0 |
Design | |
| CD-drev | Frontbetjent med slæde |
Filformat | |
| Understøttede videofiler | MPEG2, MPEG1, AVI |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 15.0 W |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Digital |
| Lydfilformater | WMA, MP3 |
Mål | |
| Vægt | 0.92 kg |
| Bredde | 225.0 mm |
| Højde | 43.0 mm |
| Dybde | 196.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .