Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ultra HD Blu-ray
Prøv fleksible betalinger med
Leo's Radio
Panasonic DP-UB450EG-K
Annonce
Laveste pris for Panasonic DP-UB450EB er 1.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Panasonic DP-UB450EB |
| Mærke | Panasonic |
Type | |
| Type | Ultra HD Blu-ray |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG |
| HDR-type | HLG, HDR10+, Dolby Vision |
| 3D | Kan spille 3D |
| Understøttede diskformater | DVD+R Double Layer, BD-RE, BD-R, DVD-R Dual Layer, BD-ROM, CD-R/RW, DVD-R, BDAV/BDMV |
| Understøttet billedopløsning | 2160p (4K) |
Egenskaber | |
| Funktioner | Opskalering |
Design | |
| CD-drev | Frontbetjent med slæde |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos |
| Lydfilformater | WAV (PCM), AIFF, WMA, MP3, FLAC, AAC |
Filformat | |
| Understøttede videofiler | MPEG2, AVCHD, Matroska (MKV), AVC/H.264, MPO |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A |
| USB-indgang | 1 |
| USB-version | USB 2.0 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Udgange | HDMI, Koaksial S/PDIF |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.3 W |
| Energiforbrug (drift) | 13.0 W |
Mål | |
| Vægt | 1.2 kg |
| Bredde | 32.0 mm |
| Højde | 4.6 mm |
| Dybde | 19.3 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-06-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .