Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lommeregner, Programmerbar, Statisk funktion, Kompleks funktione, Batteridrevet, Display: Monokrom, :
Annonce
Annonce
Laveste pris for HP 12c Platinum Calculator er 480 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 12c Platinum Calculator |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Kompleks funktione, Statisk funktion, Programmerbar, Batteridrevet |
| Display | Monokrom |
| Type | Lommeregner |
| Displaytegn pr. linje | 10 |
| Antal displaylinjer | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-25 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Type af batteri | CR2032 |
| Antal batterier | 1 stk |
| Batteritid | 17532.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 116.0 g |
| Højde | 7.9 cm |
| Dybde | 2.5 cm |
| Bredde | 13.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .