Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Topmadras, Farve: Sort, Hvid, Fyldning: Bomuld
Laveste pris for Karup Design Coco Futon 140x200 cm Sort Topmadras er 3.951 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Karup Design Coco Futon 140x200 cm Sort Topmadras |
| Mærke | Karup Design |
| Type | Topmadrasser |
Mål | |
| Sengelængde | 200 cm |
| Sengebredde | 140 cm |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Hvid, Sort |
| Type af seng | Dobbeltseng |
| Fyldning | Bomuld |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .