Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Topmadras, Farve: Sort, Hvid, Fyldning: Bomuld
Prøv fleksible betalinger med
UniqueBeds Home & Living
Coco Futonmadras med Naturlig Kokos & Bomuld Fra Karup Design | 16cm | Japandi - 80x200 cm - Sort
Annonce
Laveste pris for Karup Design Coco Futonmadras Kokos Bomuld 16cm 80x200 Sort Topmadras er 2.324 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Karup Design Coco Futonmadras Kokos Bomuld 16cm 80x200 Sort Topmadras |
| Mærke | Karup Design |
| Type | Topmadrasser |
Mål | |
| Sengelængde | 200 cm |
| Sengebredde | 80 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Hvid, Sort |
| Elastiksystem | Pocket-elastik |
| Type af seng | Enkeltseng, Dobbeltseng |
| Fyldning | Bomuld |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .