Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her seng giver god støtte til hele kroppen og er slidstærk takket være bonellfjedrene. Den her seng kan regnes for en enkeltseng, da bredden ikke er mere end 70 cm.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Sejs Dyner MyBed Rammeseng 70x200cm er 4.000 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sejs Dyner MyBed Rammeseng 70x200cm |
| Mærke | Sejs Dyner |
| Type | Rammesenge |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Elastiksystem | Bonell-elastik |
| Egenskaber | Aftageligt stof |
| Type af seng | Enkeltseng |
| Fyldning | Skum, Polyether |
Information om bæredygtighed | |
|---|---|
| Bæredygtighedscertificeringer | OEKO-TEX |
Mål | |
| Sengelængde | 200 cm |
| Mål | 70x200 |
| Sengebredde | 70 cm |
| Benhøjde | 23.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .