Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Materiale: Keramik
Jacobsen Plus
Balloon Vase 04 Grande, ceramic fra Louise Roe Mud Brown - Jacobsen Plus
Annonce
Laveste pris for Louise Roe Balloon 04 Grande Mud Brown Vase 42cm er 1.959 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Louise Roe Balloon 04 Grande Mud Brown Vase 42cm |
| Mærke | Louise Roe |
| Type | Vaser |
Produktegenskaber | |
| Farve | Brun |
| Producent farve | Grande Mud Brown |
| Materiale | Keramik |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Mål | |
|---|---|
| Diameter | 31.0 cm |
| Dybde | 31.0 cm |
| Højde | 42.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-15 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .