Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lampen kan blive et stilfuldt indslag ved din bolig. Lampen er lavet til udendørs brug.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Smart + Flex LED bånd er 382 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Smart + Flex LED bånd |
| Type | LED bånd |
Mål | |
| Vægt | 560.0 g |
| Højde | 0.45 cm |
| Bredde | 500.0 cm |
| Dybde | 1.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Blå, Grøn, Transparent, Rød |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Udendørsbelysning |
| Lysfarve | Hvid, RGB |
| IP-klasse | IP65, IP44 |
| Maks. watt pr. lyskilde | 16.0 W |
| Egenskaber | Dæmpbar, LED-belysning |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .