Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lampen fra Ferm Living har en IP20-klassificering. Den kan placeres indenfor - ideel til at lyse op i mørket.
Prøv fleksible betalinger med
Rum21
Ferm Living Vuelta Væglampe 40 / Messing - Væglamper Opalglas Hvid - 1104270951
Annonce
Laveste pris for ferm LIVING Vuelta Vægplafond er 2.775 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ferm LIVING Vuelta Vægplafond |
| Mærke | ferm LIVING |
| Type | Vægplafonder |
Mål | |
| Vægt | 1700.0 g |
| Diameter | 8.4 cm |
| Højde | 40.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-06-16 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sølv, Messing, Hvid |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Materiale | Metal, Glas, Rustfrit stål |
| Energiklasse | A |
| IP-klasse | IP20 |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Maks. watt pr. lyskilde | 15.0 W |
| Egenskaber | Dæmpbar, Fjernbetjening, LED-belysning, Indbygget strømafbryder |
| Ledningslængde | 250.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .