Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Eglos lampe har fatningsstørrelsen GU10. Den kan placeres indenfor - ideel til at skabe nye lysforhold.
Prøv fleksible betalinger med
BygXtra.dk
Eglo Peneto LED 3-kit indbygningsspot 230V i børstet krom - 94408
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eglo Peneto Spotlight er 220 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eglo Peneto Spotlight |
| Mærke | Eglo |
| Type | Spotlights |
Mål | |
| Vægt | 620.0 g |
| Diameter | 8.7 cm |
| Højde | 11.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Placering | Indbygget |
| Farve | Sølv, Messing, Hvid, Orange |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Materiale | Stål |
| Energiklasse | E |
| IP-klasse | IP20 |
| Antal lyskilder | 3 Pærer |
| Lampesokkel | GU10 |
| Maks. watt pr. lyskilde | 5.0 W |
| Egenskaber | LED-belysning |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .