Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bordlampen fra Nedis kan skabe en hyggelig atmosfære. Den kan placeres indenfor - til dig, der er på jagt efter ny belysning.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Nedis DUMSTV10BK Bordlampe 9cm er 72 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nedis DUMSTV10BK Bordlampe 9cm |
| Mærke | Nedis |
| Type | Bordlamper |
Mål | |
| Vægt | 144.64 g |
| Højde | 9.0 cm |
| Bredde | 8.5 cm |
| Dybde | 4.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Materiale | Plast |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Maks. watt pr. lyskilde | 3.0 W |
| Egenskaber | LED-belysning, Timer |
| Ledningslængde | 180.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .