Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Klapvogne er designet, så barnet har en mere opretstående stilling i sædet. En maksimal belastning på 22 kg fungerer, selv når barnet bliver ældre og større.
Prøv fleksible betalinger med


Annonce
Laveste pris for Joie Litetrax Shale er 1.449 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Joie Litetrax Shale |
| Mærke | Joie |
Produktegenskaber | |
| Elektrisk | Nej |
| Antal hjul | 4 |
| Barnevognstype | Klapvogn |
| Brugervægt (maks) | 22.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Shale |
| Funktioner | Indkøbskurv, Aftagelige hjul, Bøjle, Foldes med en hånd, Justerbar fodstøtte, Liggeposition, Kaleche, der kan udvides, Justerbart ryglæn |
| Antal siddepladser | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-27 |
Design | |
|---|---|
| Forhjul | Drejelige & Faste |
| Sele | 5-punktssele |
| Hjultype | Puncture Proof |
Mål | |
| Vægt | 9.71 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 58.0 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 27.6 cm |
| Bredde | 58.0 cm |
| Dybde | 93.6 cm |
| Højde | 103.0 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 84.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .