Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Paraplyklapvogn, Puncture Proof, Bøjle, Aftageligt betræk, Indkøbskurv, Justerbart ryglæn, Justerbar fodstøtte, Aftagelige hjul, Kaleche, der kan udvides, Grå
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Lionelo Annet Plus Stone Caramel er 1.649 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lionelo Annet Plus Stone Caramel |
| Mærke | Lionelo |
Produktegenskaber | |
| Elektrisk | Nej |
| Antal hjul | 4 |
| Barnevognstype | Paraplyklapvogn |
| EU-sikkerhedsstandard | EN1888-1:2018, EN1888-2:2018 |
| Brugervægt (maks) | 22.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Grå |
| Producent farve | Stone Caramel |
| Funktioner | Indkøbskurv, Aftagelige hjul, Bøjle, Justerbar fodstøtte, Aftageligt betræk, Kaleche, der kan udvides, Justerbart ryglæn |
| Antal siddepladser | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-27 |
Design | |
|---|---|
| Bremsetype | Fodbremse |
| Forhjul | Drejelige & Faste |
| Sele | 5-punktssele |
| Hjultype | Puncture Proof |
Mål | |
| Vægt | 10.36 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 89.0 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 58.0 cm |
| Sædebredde | 30.0 cm |
| Bredde | 58.0 cm |
| Dybde | 86.0 cm |
| Højde | 110.0 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 47.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .