Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Cykelvogn, Indkøbskurv, Ergonomisk håndtag, Justerbart håndtag, Grøn, Maximum vægt
Ladcyklen.dk
Thule Coaster XT Basil Green: Cykeltrailer med Klapvognskit og ezHitch™ Fastgørelse - Plads til To Børn
Annonce
Laveste pris for Thule Coaster XT Basil Green er 4.699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Thule Coaster XT Basil Green |
| Mærke | Thule |
Produktegenskaber | |
| Antal hjul | 3 |
| Barnevognstype | Cykelvogn |
| Brugervægt (maks) | 44.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Grøn |
| Producent farve | Basil Green |
| Funktioner | Indkøbskurv, Ergonomisk håndtag, Justerbart håndtag |
| Antal siddepladser | 2 |
Design | |
|---|---|
| Sele | 5-punktssele |
| Sædets placering | Side-om-side |
Mål | |
| Vægt | 12.0 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 96.0 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 45.0 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 30.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-07-29 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .