Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Når barnet kan sidde op i en klapvogn, får barnet mulighed for at se mere af omgivelserne. Vægtkapaciteten for modellen gør, at den kan bruges til de fleste børn.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for UppaBaby Cruz V2 er 2.995 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | UppaBaby Cruz V2 |
| Mærke | UppaBaby |
Produktegenskaber | |
| Maks. vægt indkøbskurv | 13.6 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Barnevognstype | Klapvogn |
| Brugervægt (maks) | 22.7 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Hvid, Grøn, Grå, Pink, Sort |
| Funktioner | Indkøbskurv, Bøjle, Foldes med en hånd, Justerbar fodstøtte, Liggeposition, Kaleche, der kan udvides, Justerbart ryglæn, Regnslag, Vendbart sæde, Justerbart håndtag |
| Antal siddepladser | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-03 |
Design | |
|---|---|
| Forhjul | Drejelige & Faste |
| Sele | 5-punktssele |
Mål | |
| Vægt | 11.6 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 83.8 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 57.9 cm |
| Bredde | 57.9 cm |
| Dybde | 95.3 cm |
| Højde | 83.8 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 41.9 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .