Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Transporter dit barn sikkert og trygt med den her cykelanhænger.Den er velegnet til større børn, da den kan klare en vægt op til 35 kg.
Prøv fleksible betalinger med
Bike&Co
Croozer Kid Keeke 1
Annonce
Laveste pris for Croozer Kid Keeke 1 er 5.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Croozer Kid Keeke 1 |
| Mærke | Croozer |
Produktegenskaber | |
| Antal hjul | 3 |
| Barnevognstype | Cykelvogn |
| EU-sikkerhedsstandard | EN 15918 |
| Brugervægt (maks) | 35.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Grå, Sort |
| Funktioner | Justerbart håndtag, Ergonomisk sæde |
| Antal siddepladser | 1 |
Design | |
| Sele | 5-punktssele |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 15.8 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 106.0 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 72.0 cm |
| Bredde | 72.0 cm |
| Dybde | 110.0 cm |
| Højde | 94.0 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 28.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .