Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Hør
Prøv fleksible betalinger med
hjem.dk
Tell Me More Viskestykke 50x70 cm, Warm Grey
Annonce
Laveste pris for Tell Me More Linen Viskestykke Grå, Beige (70x50cm) er 89 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tell Me More Linen Viskestykke Grå, Beige (70x50cm) |
| Mærke | Tell Me More |
| Type | Viskestykker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | OEKO-TEX |
Mål | |
| Længde | 70.0 cm |
| Bredde | 50.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Beige, Grå |
| Ensfarvet eller flerfarvet | Ensfarvet |
| Materiale | Hør |
| Form | Rektangulær |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .