Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Disney Tradition Eeyore Birthday er 400 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Legetøjsfiguren har sin oprindelse i det originale "G.I. Joe" legetøj, der blev lavet i 1960erne. I dag er der legetøjsfigurer til næsten alt populærkultur; film, tv-serier og så videre. Det betyder også, at der figurer, som passer til alle.
Den her figur er perfekt som legetøj til dit barn. Men den kan også bruges som en fin dekoration i dit hjem eller på skrivebordet på kontoret. Den her figur er lavet af plastik, hvilket måske er meget rart at vide.
På vores prisliste kan du hurtigt danne et overblik over de forskellige priser og lige nu kan Disney Eeyore fås til en pris fra 399.95 kr. Hvis vi sammenligner prisen på den her figur med resten af kategorien, så er prisen under gennemsnittet, hvilket gør Disney Eeyore til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Disney Tradition Eeyore Birthday |
| Mærke | Disney Tradition |
| Type | Figurer |
Produktegenskaber | |
| Antal | 1 stk |
| Karakterer | Disney |
| Tema | Dyr |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 8.9 cm |
| Dybde | 10.2 cm |
| Højde | 14.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-15 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .