Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Spilledåse, Fra 4 år, Tema: Dyr, Kanin
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Tonies Toniebox Rolf Zuckowski Oster Hörbuch er 118 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tonies Toniebox Rolf Zuckowski Oster Hörbuch |
| Mærke | Tonies |
| Type | Spilledåser |
Mål | |
| Bredde | 10.0 cm |
| Dybde | 5.0 cm |
| Højde | 15.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-05-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Alder (år fra) | 4 |
| Materiale | Plast |
| Egenskaber | Musik, Lyd |
| Dyr | Kanin |
| Tema | Dyr |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .