Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Aktivitetslegetøj, Fra 6 måneder
Prøv fleksible betalinger med
Eurotoys
Pop og Roll Safari Bus bold legetøj Bright Starts babylegetøj 168275
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bright Starts Pop & Roll Safari Bus Ball er 281 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 19 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bright Starts Pop & Roll Safari Bus Ball |
| Mærke | Bright Starts |
| Type | Aktivitetslegetøj |
Produktegenskaber | |
| Alder (måned fra) | 6 |
| Materiale | Plast, Metal |
| Egenskaber | Lys, Lyd |
| Justerbar højde | Nej |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 21.3 cm |
| Dybde | 27.6 cm |
| Vægt | 0.948 kg |
| Højde | 17.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .