Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Alesis MultiMix 10 Wireless er 2.799 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Alesis MultiMix 10 Wireless |
| Mærke | Alesis |
Type | |
| Monokanaler | 4 |
| Antal kanaler | 10 |
| Indbygget forstærker | Nej |
| Analog/Digital | Analog |
| Stereokanaler | 6 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Indbyggede effekter | Ja, Nej |
| MIDI via USB | Nej |
| Højpasfilter | Nej |
| Equalizer | Ja |
| Type af effekter | Delay |
| Lavpasfilter | Nej |
| Equalizer-bånd | 2-bånds |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja, Nej |
| WI-FI | Ja, Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-02-25 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Fasevender | Nej |
| App-styring | Nej, Ja |
| Mikrofon-preamp | Ja |
| Fantomstrøm | Ja |
| Monterbar i 19"-rack | Ja |
| Undergrupper | Nej |
| Motoriserede kontroller | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | XLR/6.3 mm Jack Combo, RJ45 (LAN), 6.3 mm Jack, USB-A, 3.5 mm Jack, RCA (Line), HDMI |
| Antal XLR/6.3 mm Jack Combo | 2 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Udgange | 6.3 mm Jack, XLR |
Mål | |
| Højde | 13.3 cm |
| Dybde | 15.9 cm |
| Bredde | 48.3 cm |
| Vægt | 4.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .