Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Antal kanaler: 20
Prøv fleksible betalinger med
Allround Musik
Yamaha MG20XU
Annonce
Laveste pris for Yamaha MG20XU er 5.875 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Yamaha MG20XU |
| Mærke | Yamaha |
Type | |
| Monokanaler | 16 |
| Stereokanaler | 4 |
| Analog/Digital | Analog |
| Indbygget forstærker | Nej |
| Antal kanaler | 20 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Brun, Sort |
Lydegenskaber | |
| MIDI via USB | Nej, Ja |
| Højpasfilter | Ja, Nej |
| Equalizer-bånd | 4-bånds |
| Equalizer | Ja |
| Type af effekter | Delay, Kompressor/limiter, Noise gate, Reverb |
| Lavpasfilter | Nej |
| Indbyggede effekter | Ja |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
| Bluetooth | Ja, Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-03-06 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Fasevender | Nej |
| App-styring | Nej |
| Mute | Gruppe, Pr. kanal |
| Mikrofon-preamp | Ja |
| Monterbar i 19"-rack | Ja, Nej |
| Undergrupper | Ja, Nej |
| Motoriserede kontroller | Nej |
| Fantomstrøm | Ja, Nej |
Tilslutninger | |
| Antal XLR/6.3 mm Jack Combo | 12 stk |
| Antal XLR | 4 stk |
| Udgange | 6.3 mm Jack, XLR |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack, HDMI, Optisk S/PDIF, RCA (Line), RJ45 (LAN), USB-A, USB-C, XLR, XLR/6.3 mm Jack Combo |
Mål | |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 44.4 cm |
| Vægt | 7.1 kg |
| Højde | 13.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .