Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Antal kanaler: 16
Prøv fleksible betalinger med
Allround Musik
Yamaha MG16XU
Annonce
Laveste pris for Yamaha MG16XU er 4.075 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Yamaha MG16XU |
| Mærke | Yamaha |
Type | |
| Monokanaler | 10 |
| Stereokanaler | 4 |
| Analog/Digital | Analog |
| Indbygget forstærker | Nej |
| Antal kanaler | 16 |
Lydegenskaber | |
| MIDI via USB | Ja |
| Højpasfilter | Ja |
| Højeste optageopløsning | 24 bit/96 kHz |
| Equalizer-bånd | 3-bånds |
| Type af effekter | Delay, Kompressor/limiter, Reverb |
| Equalizer | Ja |
| Lavpasfilter | Nej |
| Indbyggede effekter | Ja |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-03-06 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Fasevender | Nej |
| App-styring | Nej |
| Mute | Gruppe, Pr. kanal |
| Mikrofon-preamp | Nej |
| Monterbar i 19"-rack | Ja |
| Undergrupper | Ja |
| Motoriserede kontroller | Nej |
| Fantomstrøm | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal XLR/6.3 mm Jack Combo | 8 stk |
| Antal RCA (Line) | 2 stk |
| Antal XLR | 2 stk |
| Udgange | 6.3 mm Jack, XLR |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | 6.3 mm Jack, RCA (Line), USB-A, XLR, XLR/6.3 mm Jack Combo |
Mål | |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 44.4 cm |
| Vægt | 6.8 kg |
| Højde | 13.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .