Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Antal kanaler: 16
Prøv fleksible betalinger med
Allround Musik
Yamaha MG16
Annonce
Laveste pris for Yamaha MG16 er 3.545 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Yamaha MG16 |
| Mærke | Yamaha |
Type | |
| Monokanaler | 12 |
| Stereokanaler | 4 |
| Analog/Digital | Analog |
| Indbygget forstærker | Nej |
| Antal kanaler | 16 |
Lydegenskaber | |
| MIDI via USB | Nej |
| Højpasfilter | Nej |
| Equalizer-bånd | 3-bånds |
| Equalizer | Ja |
| Lavpasfilter | Nej |
| Indbyggede effekter | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal XLR/6.3 mm Jack Combo | 8 stk |
| Antal RCA (Line) | 2 stk |
| Antal XLR | 2 stk |
| Udgange | RCA (Line), XLR |
| Tilslutninger | 6.3 mm Jack, RCA (Line), XLR, XLR/6.3 mm Jack Combo |
Egenskaber | |
|---|---|
| Fasevender | Nej |
| App-styring | Nej |
| Mute | Gruppe |
| Mikrofon-preamp | Ja |
| Monterbar i 19"-rack | Nej |
| Undergrupper | Nej |
| Motoriserede kontroller | Nej |
| Fantomstrøm | Ja |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Mål | |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 44.4 cm |
| Vægt | 6.6 kg |
| Højde | 13.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-05-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .