Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Harddiskpladser 8
Annonce
Laveste pris for QNAP TS-864eU-8G er 12.848 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | QNAP TS-864eU-8G |
| Mærke | QNAP |
Produktegenskaber | |
| RAID-niveauer | RAID 50, RAID 5, JBOD, RAID 10, RAID 1, RAID 60, RAID 0, RAID 6 |
| DLNA | Nej |
| RAID | Ja |
| Ethernet-hastighed | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rack højde | 2U |
| Formfaktor | 2,5", 3,5" |
| Rackmontering | Ja |
| Harddiskpladser | 8 |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Processor | |
| Processorhastighed | 2.0 GHz |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| Processorkerner | Quad Core |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| USB-C | Nej |
| SATA | Ja |
| Thunderbolt | Nej |
| Ethernet | Ja |
| SAS | Nej |
| USB-A | Ja |
| eSATA | Nej |
| HDMI | Ja |
| Ethernet porte | 2 |
Mål | |
| Vægt | 7.8 kg |
| Højde | 8.9 cm |
| Dybde | 29.7 cm |
| Bredde | 43.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .